Vrienden van Heidelberg en Dordrecht

Bestuur

Het bestuur van SVVHED

Predikanten:

      1e voorzitter:


 
    
 
 
2e voorzitter:
PKN (Hervormd):  Ds. J.A. van den Berg

Predikant van de Hervormde Gemeente te Sint Anthoniepolder
Polderdijk 77, 3299 LM Maasdam
email: javdberg97@gmail.com
  Secretaris​
Chr. Ger. Kerk: Ds J. P. Boiten
(Em) Predikant van de Christelijke Gereformeerde Kerk
Antoniuslaan 53, 3341 GA Hendrik Ido Ambacht
email: j.p.boiten@solconmail.nl
e-mail info@svvhed.org
 
   
   
    Penningmeester K. Timmer
(Hervormd binnen de PKN)
Voormalig directielid Rabobank
Heukelumseweg 6a, 4147 EW Asperen
Bankrekening stichting. NL35 ABNA 05 48 98 79 20 
e-mail jacobustimmer@gmail.com
   
   

 

 
   
 
Bestuurslid G. Mostert 
(Oud Ger. Gem. in Ned.)
Voormalig zakenman, nu vrijwilig werkzaam voor St. Bonisa,
St. Stefanos en St. VvHeD
Sleeuwijksedijk 26/D, 4251 XB Werkendam
e-mail mostertg@planet.nl
 
    Bestuurslid K. Timmermans
(Geref. Gem.)
Voormalig zakenman, nu vrijwilig werkzaam
voor Evan. post te Tilburg en St. VvHeD
Maasdijk 345, 4264 AN Veen
e-mail ktimmermans@solcon.nl
 
    Voorlichter G. (Bert) Verhoef
(Ger. Gem.)
Sint Francisbaai 31
2904 AC  Capelle aan den IJssel
e-mail: gverhoef@kliksafe.nl
tel. 010-4512343
mob. 06-45580353
 
    Voorlichter Zeeland P.C. Beeke 
(Geref. Gem.)
Oud-directeur Herman Faukeliusschool te Middelburg
Nu voorlichter Evan. post te Merksem en St. VvHeD
Titus Brandsmakwartier 5, 4333 EM Middelburg
e-mail p.c.beeke@kliksafe.nl
Tel: 01 18 63 38 28
 

   

 

Jeugdvoorlichter (voor scholen, JV’s, enz.) A.G. (Bart) van Zwieten 
(Oud Ger. Gem. in Ned.)
Docent Duits in het Voortgezet Onderwijs
Grutto 16, 2831 XK Gouderak 
e-mail bartvanzwieten@hotmail.com
 
   
 
Adviseur drs. C.P. de Wildt
(Hervormd binnen de P.K.N.)
Redactiebureau Kees de Wildt
Specialist in theologie & geschiedenis
Boris Pasternak erf 77, 3315 BR Dordrecht
e-mail dewildtredactie@gmail.com
 
    Adviseur M. Timmermans
(Geref. Gem.)
Voormalig leraar Godsdienst.
Maasdijk 347, 4264AN  Veen
e-mail m.timmermans2@kliksafe.nl


 

Presentatie stichting

Wilt u een voorlichting aanvragen?

Meer informatie over voorlichtingen
Wilt u ons steunen?

Help mee boeken vertalen voor onze buren!

Wordt vriend

Onze doelstelling:

Vertalen naar de Duitse taal

Vertalen

naar de Duitse taal
Gods woord in Duitstalige gebieden

Gods woord

in Duitstalige gebieden