Bent u een vriend van Heidelberg en Dordrecht?

Het bestuur

Predikanten:


 
1e voorzitter:
Ger. Gem: Ds A.A. Brugge

Predikant van de Ger. Gem. te Doetinchem
Kruisbergseweg 82, 7009 BS  Doetinchem
email: aabrugge@outlook.com
 
2e voorzitter:
Hersteld Herv. Kerk :  Ds J.C. den Ouden

Predikant der HHK te St Maartensdijk
Hazenstraat 4, 4695 CV St Maartensdijk
email: jcdenouden@solcon.nl
 
​
 
Secretaris​
Chr. Ger. Kerk: Ds J. P. Boiten
(Em) Predikant van de Christelijke Gereformeerde Kerk
Antoniuslaan 53, 3341 GA Hendrik Ido Ambacht
email: j.p.boiten@solconmail.nl
e-mail info@svvhed.org
 
PKN (Hervormd):  Ds. J.A. van den Berg
Predikant van de Hervormde Gemeente te Sint Anthoniepolder
Polderdijk 77, 3299 LM Maasdam
email: javdberg97@gmail.com
 
   
   
Penningmeester K. Timmer
(Hervormd binnen de PKN)
Voormalig directielid Rabobank
Heukelumseweg 6a, 4147 EW Asperen
Bankrekening stichting. NL35 ABNA 05 48 98 79 20 
e-mail jacobustimmer@gmail.com
   
   

 

 

 
Bestuurslid G. Mostert 
(Oud Ger. Gem. in Ned.)
Voormalig zakenman, nu vrijwilig werkzaam voor St. Bonisa,
St. Stefanos en St. VvHeD
Sleeuwijksedijk 26/D, 4251 XB Werkendam
e-mail mostertg@planet.nl
 
Bestuurslid K. Timmermans
(Geref. Gem.)
Voormalig zakenman, nu vrijwilig werkzaam
voor Evan. post te Tilburg en St. VvHeD
Maasdijk 345, 4264 AN Veen
e-mail ktimmermans@solcon.nl
 
Voorlichter G. (Bert) Verhoef
(Ger. Gem.)
Sint Francisbaai 31
2904 AC  Capelle aan den IJssel
e-mail: gverhoef@kliksafe.nl
tel. 010-4512343
mob. 06-45580353
 
Voorlichter Zeeland P.C. Beeke 
(Geref. Gem.)
Oud-directeur Herman Faukeliusschool te Middelburg
Nu voorlichter Evan. post te Merksem en St. VvHeD
Titus Brandsmakwartier 5, 4333 EM Middelburg
e-mail p.c.beeke@kliksafe.nl
Tel: 01 18 63 38 28
 
Jeugdvoorlichter (voor scholen, JV’s, enz.) A.G. (Bart) van Zwieten 
(Oud Ger. Gem. in Ned.)
Docent Duits in het Voortgezet Onderwijs
Grutto 16, 2831 XK Gouderak 
e-mail bartvanzwieten@hotmail.com
 
 
 
Adviseur drs. C.P. de Wildt
(Hervormd binnen de P.K.N.)
Redactiebureau Kees de Wildt
Specialist in theologie & geschiedenis
Boris Pasternak erf 77, 3315 BR Dordrecht
e-mail cpdewildt@solcon.nl
 
Adviseur M. Timmermans
(Geref. Gem.)
Voormalig leraar Godsdienst.
Maasdijk 347, 4264AN  Veen
e-mail m.timmermans2@kliksafe.nl